HLZŠ – stolní tenis

V pondělí 17. října se žáci naší školy zúčastnili Městského postupového kola ve stolním tenise v rámci HLZŠ. Hrálo se vyřazovacím způsobem a naše družstva hned v úvodu narazila na dost silné soupeře. Vzhledem k tomu, že nemáme kde trénovat, byly to pro většinu žáků zápasy dost těžké. Oporou byli hlavně hráči, kteří trénují ve Sportovním klubu stolního tenisu. Ale ani jejich výborný výkon někdy nestačil k lepšímu umístění. Nejlépe si vedlo družstvo starších žákyň ve složení – Natálie Sakmarová, Sofie Hájková, Marie Rothová, které obsadilo 3. místo. Mladší žákyně – Natálie Ambrožová, Tereza Dudová, Petra Steinerová, mladší žáci – Michal Fojtík, Jakub Paloušek, Martin Sikora, Matěj Lischka a starší žáci – Robin Pálinkáš, Štěpán Slaný, Vojtěch Bubík bohužel nepostoupili z 1. kola, i když se všichni velmi snažili a mnohde to byly prohry velmi těsné.

 

 

.