HLZŠ – plavání

Další závod HLZŠ se neobešel bez naší účasti, a dokonce stejně jako v roce 2018 se starším žákyním (Mervartová Jana, Okenicová Anna, Rothová Marie, Škutová Nikol) podařilo závod v plavání (34m znak, prsa, kraul a 2 štafety) vyhrát! Ostatní družstva se sice na stupně vítězů nedostala, ale přesto se všichni naši plavci velmi snažili.  Mladší žákyně (Charlotta Isabel Koubová, Spěváková Laura, Zábojníková Klára, Zemanová Kateřina) obsadily smolné čtvrté místo. Mladší žáci (Fojtík Michal, Paloušek Jakub, Sikora) doplatili na to, že byli pouze tři a skončili šestí. Starší žáci (Indruch Matyáš, Kisza Jakub, Klimsza David, Kozel Ondřej) vybojovali ve velmi vyrovnaném závodě 5. místo. Nakonec si ale všichni dopoledne v bazénu pochvalovali.

Vítězným holkám ještě jednou gratulujeme a všem děkujeme za reprezentaci školy.